У новій школі в Пісочині будуть мультимедійні класи та незвичайна бібліотека (відео)

Будівництво школи у мікрорайоні «Мобіль» знаходиться на завершальному етапі. Сучасна школа на 640 місць будувалась менше 2-х років. Про це сьогодні, 11-го липня, повідомила губернатор Харківщини Юлія Світлична.

пісочин

Найближчим часом навчальні кабінети будуть оснащені мультимедійним обладнанням. У закладі буде облаштовано два комп’ютерні класи та два лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов. Спортивна зала матиме необхідне знаряддя для якісного проведення уроків фізкультури. Учні матимуть змогу займатися футболом, баскетболом, бадмінтоном, легкою атлетикою, гімнастикою, також будуть уроки тенісу та бадмінтону.

Школа будується у відповідності до вимог інклюзивної освіти. Зокрема, для дітей з особливими потребами замовлено спеціальні меблі, облаштовується кімната психологічного розвантаження. Заклад обладнаний пандусом для візків, має тротуар з низькими бортами для осіб з інвалідністю, місця для паркування зазначених осіб.

Директор школи Галина Волобуєва певна,що цікавою для дітей стане незвичайна бібліотека. Вона буде розділена на декілька зон.

«Бібліотека стане інформаційним центром, який буде оснащено відповідною комп’ютерною технікою. Окрім того, у приміщенні буде створено інтелектуальну зону, де діти зможуть грати у шахи. Ми замовили спеціальні меблі, також у планах – придбати напільні шахи. Буде й зона, де у комфортних умовах на диванчиках учні зможуть читати у зручній для себе позі. Окрім того, буде облаштовано зону, де діти зможуть погратися», – зазначила Галина Волобуєва.

Також вона розповіла, що школа має цікаве естетичне оформлення. Зокрема, на стінах у кабінеті української мови та літератури зображено портрети митців, у класах фізики, хімії, біології – портрети вчених, яскравими фарбами та малюнками оформлені вестибюль школи та інші приміщення.

Нині оздоблювальні та будівельні роботи майже завершені, на першому поверсі залишилося пофарбувати декілька приміщень, зробити деякі малюнки у класах. У школі проводиться прибирання, до якого долучилися і вчителі, і батьки майбутніх учнів. Паралельно триває монтаж меблів, які поетапно завозяться до школи. Спеціалісти монтують шкільні дошки та встановлюють жалюзі на вікна.

Нагадаємо, школа в мікрорайоні «Мобіль»- перша, яку зводять «з нуля» в Харківській області за останні 12 років.

Всього до послуг учнів у школі буде 27 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи (59 ПК), 2 лінгафонні кабінети, спортивна зала, актова зала, бібліотека, спортивний майданчик, стадіон, їдальня, відпочинкові зони, кімната для відпочинку дітей з особливими потребами.

За сучасними вимогами будуть обладнані кабінети фізики, хімії, біології, географії, інформатики, початкової школи, математики, української мови, історії України, мистецтва й лінгафонний кабінет.