У Мурафській школі з’явились три сучасні кабінети природничих наук

Сучасні кабінети природничих наук та інтерактивні заняття. Мурафська школа, що у Краснокутському районі, на початку навчального року отримала мультимедійне обладнання.

мултмедийне обладнання

Нові компьютери, проектори, інтерактивні дошки, а також вимірювальні прилади тепер є у кабінетах фізики, хімії та біології. За словами вчителів, завдяки обновкам діти відразу мають змогу побачити результати будь-яких дослідів, а вчителі наглядно пояснити процеси та явища на клітинному рівні. Такі уроки викликають в учнів зацікавленність та покращують сприйняття і засвоєння нового матеріалу.

Людмила Шепинська – учитель фізики

Коли є таке обладнання інтерактивне – це дуже цікаво, захоплюючий мікро – мега віт і діти в захваті. Вони самі проявляють активну участь, вони хочуть брати участь в проектах, вони моделюють, вони створюють свої моделі і потім презентують їх.

Також у нових сучасних кабінетах включені і методичні матеріали для вчителів, які допомагають розширити і збагатити навчальну програму. Крім того, до обладнання додаються підручники, якими можуть користуватися як вчителі так і учні.

Юлія Котелевська