У Лозовій після щеплення помер новонароджений (відео)

Трагедія сталася на початку грудня. Дівчинка, котра прожила менше доби, за словами лікарів та батьків була абсолютно здоровою. За попередніми даними  лікарів, у малої міг бути синдром раптової смерті.

Новонароджена дівчинка померла на грудях у матері. За дві години до трагедії малій зробили вакцинацію від гепатиту. За словами лікарів, дитина народилась абсолютно здоровою, ознак на протипоказання щеплення у неї не було, до того ж, стверджують, з одного флакону вакцинували ще одинадцятеро новонароджених. Припускають, у дитини міг бути синдром раптової смерті.

Олена Скобак, завідувач пологовим відділеннням Лозівської районної лікарні

Претензий к родам и ребенку совершенно никаких нет и не было. Ребенок родился в 9-балов.Согласно приказу 152 мама дала согласие письменное на привывку, связать смерть ребонка с прививкой я не могу.

Батько живою  донечку так і не побачив.  Чоловік показує довідку із пологового будинку, про висновки смерті дитини. Документдосвідчкє засвідчує, що причину смерті новонародженої – не встановлено.  Харківські медики, зі слів чоловіка, підтвердили-дитина була здоровою.

батько новонародженої

Ребенок через два чеса после привывки умер. В Харькове сказали, что ребенок родился абсолютно  здоровым, никаких паталогий не обнаружено, только осталось зделать химический анализ.

За словами правохоронців, мати на місці вакцинації побачила пляму, схожу на гематому. У звязку з цим порушено кримінльну справу.

Зіновій Галаван начальник обласного слідчого управління

Следсвенным управлением возбуждено уголовное дело по признакам части 2 ст 140 УКУ, по факту ненадлежайших исполнений профессиональных обязаностей медицинскими работниками в Лозовской центральной районной больнице.

Доки експертизу не проведуть, кажуть у міліції, висновків робити не можна. Наразі проводиться слідство.

Леся Кочержук

httpv://youtu.be/oFjeH9KCL80