У Краснокутській поліклініці з’явиться сучасна стоматологічна установка

Цьогоріч близько 80 млн.грн. кошту обласного бюджету витратять на придбання нових “швидких” та медобладнання, частина з якого передається до районів області. Про це повідомила віце-губернатор Юлія Світлична, коли вручила сертифікат на обновку краснокутським медикам.

Безпосередньо в смт Краснокутськ була необхідність в оновленні стоматологічного кабінету.  Старому обладнанню, розповідає стоматолог Краснокутської поліклініки Людмила Чеботарьова, близько 50 років, деталі стоматологічної установки часто виходили з ладу.

«Це минуле століття, а не обладнання. Нове я просила дуже довго. Куди тільки не зверталася. Я думала, що, пропрацювавши 42 роки стоматологом, так і піду на пенсію, не спробувавши роботи на хорошому устаткуванні, на якому вже працюють люди у всьому світі. Але нарешті нова стоматологічна установка з’явиться в нашій поліклініці», – сказала Людмила Чеботарьова.

За словами головлікаря Краснокутської ЦРЛ Тамари Ткачук, поліклініка обслуговує пацієнтів з усіх сіл району. Кабінет стоматолога в медустанові один, протягом дня на прийом до лікаря приходять близько двадцяти пацієнтів.

За інформацією Юлії Світличної, нове обладнання для стоматологічного кабінету буде встановлено протягом найближчих півтора – 2-х тижнів.