У Краснограді закладають фундамент нового фізкультурно-оздоровчого комплексу

Сучасний ФОК місцевої дитячо-юнацької спортивної школи матиме міні-футбольне поле, на якому можна буде приймати змагання міжнародного класу. Комплекс зводять коштом облбюджету.

фундамент фок

Нині на об’єкті вже провели земляні роботи, розбивку й буріння, здійснюється монтаж буронабивних паль. Завезено опалубок та розпочато монтаж каркасу під бетонування підлоги та ростверку.

Також до будівлі підводять комунікації – теплотрасу, водопровідні й каналізаційні мережі. Електропостачання об’єкту вже забезпечено.

«З 16 листопада на будівництво буде завезено необхідне обладнання та розпочнеться монтаж арки», – розповів заступник директора обл.департаменту капітального будівництва Володимир Норчак.

У будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу буде облаштоване поле для занять міні-футболом, гандболом, волейболом та баскетболом.

«Це повноцінна сучасна зала розміром 40 на 20 метрів, яка відповідає вимогам проведення змагань міжнародного класу», – уточнив Норчак.

Крім того, в будівлі будуть розміщені тренажерна зала, зала для занять аеробікою, роздягальні та інші допоміжні приміщення.

Комплекс будується з використанням енергоощадних технологій.

За матеріалами сайту ХОДА