У Київському райсуді обирають запобіжний захід Геннадію Дронову (фото, доповнено)

Сьогодні, 8-го листопада, з 12-ї годиин дня у Київському райсуді Харкова обирають запобіжний захід для Геннадія Дронова, 2-го учасника ДТП на Сумській, що забрала життя шістьох людей.

vlcsnap-2017-11-07-17h49m23s520

Раніше Дронов проходив у справі у якості свідка. Напередодні йому вручили повідомлення про підозру. Прокуратура вимагає взяти водія Volkswagen Touareg під варту без права внесення застави. Мовляв, йдеться про тяжкий злочин, Дронов може переховуватись та впливати на свідків.

Свою чергою, адвокат Дронова Сергій Перепелиця певен, що його підзахисний ПДД не порушував, тож його провини у ДТП та загибелі людей немає. Перепелиця подав клопотання про залучення до справи кількою матеріалів – відеозаписів з місця аварії, довідки з лікарні тощо. Суддя оголосила півгодини перерви, щоб розглянути клопотання Перепелиці.

Суд долучив ці матеріали до справи. Сторона обвивачення клопоче про долучення до справи матеріалів про обрання запобіжного заходу Альоні Зайцевій. Щоб граничні строки, вказані в судовій ухвалі, враховувались при обранні запобіжного заходу Дронову. Після чергової перерви адвокат Сергій Перепелиця заявив клопотання про відвод судді Наталії Єфименко. Захисник певен в її упередженості. Одна з причини – суд не дозволив допитати пасажира Volkswagen.

У відводі судді захисту відмовили. У суді вивчають матеріали справи. В ході дебатів слідчий у справі сказав, що Дронов ховається у лікарні, не бере участь у слідчих діях та вимкнув телефон.

Своєю чергою, захисник Геннадія Дронова акцентував увагу на плутанині у показах одного зі свідків. Також Перепелиця повідомив, що Дронов не переховувався від слідства, його прото не викликали і в справі немає жодної повістки його підзахисному. Припущення сторони обвинувачення про те, що Геннадій Дронов буде імітувати погіршення стану здоров’я, адвокат назвав аморальним та зачитав довідку з приватної клініки про травми Дронова. Сам Геннадій Дронов у своє виступі сказав, що не збирається переховуватись і готовий співпрацювати зі слідством. Близько 6-ї години вечора суддя пішла у дорадчу кімнату.

Нагадаємо, 20-го жовтня у суді обрали запобіжний захід 20-річній кермувальниці Lexus Альоні Зайцевій. Йдеться про аварію, що сталась 18-го жовтня на перехресті Сумської та Мечнікова.