У Харкові зареєстрували перший шлюб в рамках проекту “Шлюб за добу”

Стати чоловіком та дружиною за добу. У Харкові стартував проект “Шлюб за 24 години”, завдяки якому всі охочі зможуть узаконити свої відносини за 24 години. Подібна практика вже діє в кількох найбільших містах України. В майбутті, обіцяють в обл’юсті, оформлювати відносини за 24 години можна буде не лише в Харкові, а й в містах області.

Одружитися за 24 години. У Харкові зареєстрували перший шлюб в рамках проекту “Шлюб за добу”. Першими, хто випробував експрес-процедуру в Харкові стали молодята Леонід та Катерина.

Катерина Шевченко – наречена

Мы познакомились около 2-х лет назад на вечеринке в школе старинного танца, и по истечению мы решили сходить на свидание и после этого все закрутилось, завертелось и вот мы здесь.

Звернутися по експрес-послугу молодят спонукала необхідність оформлення документів для виїзду за кордон – наречний за професією програміст, нещодавно отримав запрошення працювати в Америці. Їхати за кордон вирішили разом. Незважаючи на швидке одруження, весілля в колі друзів та рідних все ж планують.

Катерина Шевченко – наречена

Мы решили разделить официальную и неофициальную часть, сегодня мы расписываемся, получаем свидетельство о браке. В следующем месяце у нас будет свадьба с торжеством – гостями, родными, близкими, друзьями.

Леонід Поляков – наречений

Эта возможность нам очень подходит, потому что в рамках сроков нам нужно оформить визы и для этого нужно формально иметь документы на руках, о том, что мы в браке. Поэтому такой экспресс брак – это то, что пригодится нам.

І ось – вже за 24 години після подачі документів наречені офіційно стали чоловіком та дружиною.

Загалом, послуга “Шлюб за за добу” доступна всім громадянам України, а для реєстрації потрібні лише паспорти. Державне мито за реєстрацію шлюбу складає 85 коп., а ось приїзд реєстратора на обране молодятами місце весілля обійдеться як мінімум в 1 тис.грн., ще доведеться оплачувати додаткові атрибути – музичне оформлення, виїзну церемонію. Загалом, сума не маленька – більше 5-ти тис.грн., щоправда, обіцяють в управлінні юстиції, бюджетний варіант експрес-весілля може коштувати і 400 грн.

Олександр Чурсін – начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Стоимость административной услуги 1000 гривен плюс услуги организатора этого мероприятия. Это коммунальное предприятие, которое включает в стоимость аренду зала, все расходы, связанные с организацией непосредственно церемонии, поэтому ориентировочная стоимость – 6 тыс гривен, в целом около 7 тысяч.

Одружитися за добу також можна у Львові, Одесі, Києві та інших містах.

 

Діана Корсун