У Харкові в приміщенні Палацу спорту “Локомотив” відбувся другий етап серії турнірів Всеукраїнського “Гран Прі Атака” з тхеквондо ВТФ (олімпійська версія). Цього разу в ньому взяли участь більше ніж п’ятсот юних спортсменів.

Screenshot - 07.06.2017 - 08:43:01

На змагання до нашого міста прибули представники одинадцяти областей України та міста Києва, а також із Молдови. Тому цей турнір вже можна вважати і міжнародним. Поєдинки одночасно проходили в різних вікових та вагових категоріях на шести даянгах і привернули увагу багатьох глядачів та фахівців цього виду спорту.Щодо підсумків цих змагань, то перше загальнокомандне місце посіли юні спортсмени Києва, на рахунку яких чотирнадцять золотих, сім срібних і тринадцять юронзових медалей. На другому місці команда харківської ДЮСШ-два – дванадцять золотих, п’ятнадцять срібних і дев’ятнадцять бронзових нагород. І третє місце посіли представники харківської ДЮСШ-вісім – сім золотих, сім срібних і тринадцять бронзових медалей.
Кращим тренером “Гран-Прі-Атака” було визнано киянина Валерія Брунса, який також є старшим тренером студенської збірної України. А кращими спортсменами стали харків’яни – Анастасія Харченко і Василь Котяж – обидва з ДЮСШ-два. Наступний третій етап Гран Прі пройде також у Харкові на початку осені.