У Харкові та ще кількох містах – обшуки. НАБУ розслідує, хто “нагрів руки” та “Стіні”

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП 8-го серпня затримали 6-х людей в рамках розслідування кримінального провадження за фактом розтрати грошей держбюджету, що були виділені для інженерно-технічного облаштування українсько-російського держкордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО та АРК (так званий проект «Стіна»). Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

набу

В числі затрманих — службові особи Державної прикордонної служби України та підприємств-підрядників. Всіх їх доправляють до Національного антикорупційного бюро у Києві для вручення письмових повідомлень про підозру.

Для з’ясування обставин вчинення злочину детективи НАБУ та прокурори САП проводять слідчі дії (обшуки) у Києві, Київській області, Чернігові та Харкові.

Паралельно здійснюється оцінка зібраних доказів та вирішується питання про затримання інших осіб.

За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн.

В ході розслідування детективи Бюро ініціювали низку судових експертиз, безпосередньо виїжджали на кордон, із залученням експертів здійснювали огляд ділянок з метою об’єктивної оцінки фактичного обсягу виконаних робіт та співставлення їх з даними, які містяться в актах прийому-передачі виконаних робіт.