У харківській лікарні померли двоє постраждалих в аварії за участі екс-прокурора

Постраждалі в ДТП за участю екс-прокурора Максима Марченка померли в лікарні.

прокурор дтп

Нагадаємо, аварія сталась 22-го жовтня на Салтівському шосе.  Екс-прокурор на BMW врізався в автомобіль ЗАЗ, після цього зняв номерні знаки і втік. В результаті аварії двоє братів 40-ка і 43-х років, які знаходились в ЗАЗ отримали серйозні травми. Лікарі боролись за їхнє життя, та врятувати постраждалих не вдалось – інформує KHARKIV Today .

Затримали екс-прокурора наступного дня. На судовому засіданні Максим Марченко визнав провину і покаявся, мовляв, після ДТП його побили невідомі, тому зателефонува приятелям, які забрали його з місця ДТП, а на наступний день він самостійно з’явився до слідчого.

При обранні запобіжного заходу суддя враховувала каяття Марченко, а також той факт, що у нього троє неповнолітніх дітей, до кримінальної відповідальності він раніше не притягувався і допомагав в лікуванні постраждалих. В результаті суд обрав йому запобіжний захід – утримання під вартою з правом застави в сумі 128 тис.грн. Якщо на суді провину екс-прокурора в скоєнні ДТП доведуть, йому загрожує до 10-ти років позбавлення волі.