У гімназії 172 з'явився новий спортивний майданчик

Не обійшлося без свята у школярів з гімназії 172. Там відтепер улюблений урок – фізкультура. Ще минулого навчального року шкільний стадіон був своєрідним коктейлем – бруду, болота та пилюки. Від таких природніх милостей відмовилися і побудували новий спортивний майданчик. Першим гол у нові футбольні ворота гімназистів забив міський голова Геннадій Кернес.

 

Тепер він професійний, зручний як у іноземному кіно – ноги самі бігати просяться. Прихильники здорового способу життя та справжні спортсмени випробовують новий майданчик і штучний газон на якість та міцність. Зараз, кажуть, тренування проходять на ура.

Андрій, учень гімназії

Во-первых, этот стадион поможет более развиваться. Игра в футбол очень помагает развивать ноги, а с помощью ног – мы будем зарабатывать медали и просавлять наш город.

Ще в травні, аби пограти у футбол на цьому полі, треба було боротися з пилом та багнюкою, задоволення, кажуть, не з кращих. Сьогодні по газону приємно бігати босоніж.

Дарина, учениця гімназії

На этом месте был пустынный стадион из грязной земли, который постоянно был мокрым во время дождя. Теперь здесь постеленный газон. И теперь все будут играть в футбол, все будут радоваться. Будет весело и круто.

На спортмайданчику облаштоване поле для міні-футболу, баскетбольний та волейбольний майданчики, бігова доріжка – усе для здоров’я школярів. Фізруки радіють – тепер не треба примушувати учнів ходити на уроки фізичної культури.

Людмила Лисенко, вчитель фізичної культури

Если то поле-болото стояло, то здесь у нас конечно сейчас дети рвутся в бой, в бой рвутся с удобольствием хотят играть. Я думаю, что дети будут довольные этим футбольным полем, этой площадкой.

На відкриття спортивного майданчику завітав і харківський міський голова. Влучним ударом він відкрив рахунок у нових воротах.

Геннадій Кернес, харківський міський голова

Это место, которое дает возможность тем, кто любит спорт, любит физическую культуру, любит здоровый образ жизни – здесь наслаждаться своим любимым делом. Я думаю, что наши школьники, которые у нас учатся и думают о своем будущем должны быть счасливыми, здоровыми и сильными. Мы работаем для того, чтоб вернуть веру людям в то, что мы можем жить лучше.

Аби відкриття запам’яталося надовго, учні гімназії влаштували флешмоб “Усі на футбол”.

Леся Кочержук