У центрі Харкова рухнула стіна

Демонтаж чи обвал. У центрі Харкова, на розі Сумської та Динамівської, на дорогу впали уламки стіни. Пригода сталась близько другої години дня. Будівельники запевняють, йдеться про плановий демонтаж. А от очевидці стверджують, ніхто не постраждав лишень дивом. Адже, на час обвалу рух на дорозі чомусь не перекрили.

 

Обійшлося без жертв лише дивом. Марина працює у магазині неподалік. Тож коли рухнула стіна бачила на власні очі. Каже, під час обвалу безпосередньо близько до місця пригоди знаходився робочий, який працював на об*єкті та водій автівки, який їхав по вулиці Сумській та встиг проскочити.

Марина, очевидець

Услышала грохот, подбежала к двери – увидела что рухнула стена, клубы дыма, сразу всё накрыло и проезжала машина, но хорошо она успела проскочить – только проехала и мужчина, работник в каске стоял и тоже быстренько успел отбежать.

 

Олена працює у крамниці навпроти будинку, де обвалилася стіна. Дівчина й досі у шоковому стані. За її словами, під час обвалу стіни було багато диму та пилу.

Олена, очевидець

Просто вот клубы дыма и ничего не видно, слишком громкий грохот, ну а потом, когда дым отшёл – стены нет, разрушены деревья, но к счастью не было пострадавших, мы видели не было машин конретно не могу объяснить.

Поспілкуватись з робочими, що проводять демонтаж будівлі, знімальній групі ОТБ Новин не вдалося. Правоохоронці пояснили, що знаходитись в зоні робіт з демонтажу небезпечно.

Ничего не случилось! Работы идут по демонтажу!

Зараз на перехресті вулиць Сумська-Динамівська стоїть регулювальник, рух по вулиці Динамівській для автотранспорту заборонено. Комунальники розбирають завали. Наразі триває перевірка по факту обвалу стіни.

Олексій Кулаков