У будинку в Новому Коротичі вибухнув газ (фото)

Опів на сьому вечора 15-го вересня надзвичайники отримали виклик до села Новий Коротич Харківського району. Йшлось про вибух газу в будинку.

балон1

За попередньою інформацією обл.управління ДСНС, в результаті витоку газу з газового балону в на кухні будинку утворилась вибухонебезпечна концентрація. В той момент, коли до кухні зайшов 31-річний господар будинку, стався вибух. Чоловік отримав опіки і був госпіталізований до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Вибуховою хвилею зруйновані стіни та внутрішні перегородки. Також сталосьнезначне загоряння стелі. Пожежу ще до приїзду рятувальників загасили сусіди, які прийшли на допомогу.

У поліції, своєю чергою, повідомили, що 31-річний чоловік був напідпитку. Попередня причина вибуху – паління цигарки вбудинку. Правоохоронці вилучили з місця події газовий балон.
Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.