У бібліотеці Короленкa відкрили інтернет – центр

Зайти на свою сторінку в будь-якій соціальній мережі, послухати музику, подивитися фотографії чи поспілкуватись з друзями в Скайпі. Відтепер все це можна зробити в Бібліотеці імені Короленка. Там відкрили новий інтернет-центр. Для читачів облаштовано сімнадцять робочих місць з безкоштовним доступом до інтернету.

Посол США в Україні Джон Теффт відкриває новий інтернет центр в бібліотеці імені Короленка. Послу не випадково доручили перерізати стрічку. Саме за підтримки його посольства бібліотека отримала нове комп’ютерне обладнання. Тому й першим користувачем центру також став пан Теффт. Новий інтернет-центр, впевнена директор бібліотеки, Валентина Ракитянська, відкриває для відвідувачів нові можливості.

Валентина Ракитянська, директор бібліотеки ім. Короленка

Пользоваться социальными сетями. Они могут создавать блоги, подкасты, веб-страницы, слушать и редактировать музыку, обрабатывать-публиковать фотографии, использовать скайп, писать статьи в википедию и так далее. Tо есть все современные возможности для них, пожалуйста, в этом интернет центре.

Американці не вперше допомагають комп’ютеризувати бібліотеку. Співпраця посольства та закладу триває вже вісім років. Саме тоді в бібліотеці почав діяти перший інтрнет-центр на сім місць. Відтепер їх сімнадцять. І це, вважає, Тефт, – крок до нових технологій.

Джон Теффт, посол США в Україні

Спочатку ми дивились монускрипт написаний від руки. Потім перейшли до друкованих видань. І я подумав, що зараз ми відкриємо новий центр – це буде новий крок в розвиток технологій.

Бібліотека Короленка вже не один рік обмінюється книжками з бібліотекою Конгресу США та бібліотекою Йельського університету. Інтернет -центр дозволить пришвидшити книгообмін.

Василь Хома, заступник голови ХОДА

Передавать те знания, которые хранятся у нас другим народам. Очень замечательная идея, которая возникла у библиотеки Конгреса США – создать всемирную электронную библиотеку.

Новий інтернет-центр, впевнений віце-губернатор, дозволить бібліотеці внести свій вклад в реалізацію і цього міжнародного проекту.

Павло Посохов