У Балаклії на снаряді підірвався військовослужбовець (доповнено)

Сьогодні, 7-го серпня, у Балаклії Харківської області в результаті вибуху снаряда військовослужбовець Збройних сил України отримав травми, – пише УНІАН із посиланням на Харківський регіональний медіа-центр Міноборони.

розм бал

Поранення отримав 27-річний солдат. Вибухом саперові обпекло руки, обличчя, грудну клітку. Крім того, військовослужбовець отримав травматичну ампутацію правої стопи, відкритий перелом лівої гомілки та відкритий перелом лівої стопи.

В обл.управлінні Нацполіції поінформували, що травмування військового трапилось сьогодні, 7-го серпня, опівдні на території військової частини у Балаклії. 27-річний мешканець села Іванівка, що на Вінниччині, проходив службу у військовій частині в Кам’янець-Подільську та був прикомандирований до міста Балаклія. Травми він отримав під час  планових робіт з виявлення та знешкодження боєприпасів внаслідок вибуху невідомого снаряду.
Цей факт внесено до Журналу єдиного обліку, вирішується питання щодо кваліфікації даної події згідно з Кримінальним кодексом України.

Нагадаємо, проти ночі 23-го березня у Балаклії почали лунати вибухи на військовому арсеналі, найбільшому в Україні.