Триває конкурс на посаду голови правління НСТУ – умови, терміни, зарплата

Прийом документів на участь у конкурсі на ваканту посаду голови правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” завершиться 16-го березня, а 13-го квітня 2017-го року Наглядова рада публічного акціонерного товариства «НСТУ» проведе сам конкурс.

Положення про конкурс, умови його проведення та вимоги до кандидатів на посаду голови правління ПАТ “НСТУ” є на сайті «UA: Першого».

На конкурсі голову та членів правління НСТУ оберуть строком на 4 роки, проте не більше ніж на 2 строки поспіль, – інформує проект “Суспільне мовлення”.  Наглядова рада НСТУ визначила, що посадовий оклад голови правління становитиме 76 800 гривень. Серед вимог до професійної компетентності кандидата зазначено, що він має мати вищу освіту, стаж роботи на керівних посадах у сфері медіа — не менше п’яти років, володіти знаннями законодавства, лідерськими навичками тощо.

Також представники наглядової Ради будуть звертати увагу на доброчесність кандидата  на посаду голови правління НСТУ, – сказав член Наглядової Ради Віктор Таран під час прес-конференції в “Укрінформ” в ході оголошення старту конкурсу.

“Ми будемо аналізувати у відкритих джерелах інформацію щодо можливих зв’язків кандидата з олігархічними групами, будемо дивитися, якщо інформація буде у відкритому доступі, на матеріальні статки і звіряти зі стилем життя. Будемо аналізувати інформацію про кандидата в медіа”, – запевнив Таран.

Нагадаємо, обрання голови та членів правління НСТУ відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі.