Суд відхилив апеляцію мерії по пам’ятнику на майдані Свободи

Площі Свобод ніяк не дадуть спокою. У Харкові продовжуються суперечки щодо її подальшої долі.

суд молоток 1

Нагадаю, минулоріч у мерії нашвидкоруч провели конкурс, де перміг проект височенного шпилю з янголом на верхівці. Проте громадськість обурилась, активісти звернулись до суду і перемогли. Судді визнали результати конкурсу незаконними. Проте, у міськраді продовжили наполягати на своєму і подали апеляцію, яку розглядали сьогодні, 10-го, травня.

Людмила Гайдаренко, представник позивача

Суд первой инстанции не полностью обследовал дело, не дал оценку нашим доводам, поэтому мы просим скасувати рішення суда першої інстанції.

Дмитро Булах, представник відповідача

У мене немає сумніву, що вони будуть робити все, щоб протиснути рішення, яке їм комфортне. Навіть, якщо це буде рішення не в інтересах громади та мешканців міста. Власне у своїй апеляційній скарзі вони не навлеи жодного аргументи, який би ми не чули під час засідань першої інстанції. Вважаю, що великих шансів у цієї апеляції немає.

В апеляційному суді заслухали аргументи обох сторін і вирішили відмовити у позові міськради, підтримавши рішення суду першої інстанції, тож результати конкурсу щодо монумента на площі Свободи  таки скасовано.

Мілен Мода