Студентство Харківщини святкує

Встигали і вчитись, і країну розбудовувати. З нагоди дня студента, в народній українській академії вшанували і п’ятдесят п’яту річницю заснування трудових загонів на Харківщині. Вони у складі потужнього студентського трудового десанту зі всього Радянського Союзу вирушили обробляти цілину. Який підробіток нинішнє студенство обирає?

 

В марте 56-го года, ЦК ВЛКСМ, обратился с призывом к советскому студенчеству помочь в уборке урожая на целине.

Ледарювати і нинішньому студенству ніколи. До самостійного життя та гідного на нього заробітку студенти народної української академії привчаються з перших курсів вишу.

Елена Козлова, студентка НУА

Летом я была в Греции, на острове Крит. Работала аниматором в отеле. Работа у меня была связана с подростками. Надо было устраивать активный отдых подросткам. Делать так, что бы они не скучали, друг с другом знакомились. Конечно это была хорошая языковая практика, практика самоорганизации, организации детей, подростков.

Амбітні та цілеспрямовані, каже про нинішніх студентів Катерина Астахова, ректор народної української академії. Такими ж легкими на підйом були і ми, згадує ректорка. Змінились хіба що екномічні реалії, що і диктують зараз студенству стиль життя.

Катерина Астахова, ректор НУА

Чем дальше – тем веселее. А вобще достаточно интересные, мотивированные, с достаточно интересной жизненной позицией, с ними не скучно.

Студентів народної української академії зі святом привітали обласне та міське освітянске чиновництво.

Роман Шаповал, начальник обл. управління освіти та науки

Успехов Вам! Счастья! Процветания и “Да здравствуют студенты”!

Гості святкуванння з-за кордону до тутешніх традицій призвичаїлись швидко. Вітання приймали, як і належить.

Мехмет Імас, студент з Турції

В Турции тоже отмечается, но не 17 числа,а 25 октября. У нас не в университетах, а только в школах отмечается.

Урочистосями в університеті не обмежимось, кажуть самі винуватці свята. Гідно вшанувати День студента збираються і вихідними, у колі друзів.

 

Олег Дяченко