Стабільні ціни на соціальний хліб – у Змієві підписали меморандум порозуміння (відео)

Меморандум порозуміння. У Змієві, під час Великого Слобожанського ярмарку, підписано документ про стабільну ціну на соціальний хліб. Голова Зміївської райдержадміністрації Євген Мураєв запевнив – район умови меморандуму виконає. На Зміївщині і врожай багатий, і де його зберігати є, і виробничі хлібопекарські потужності неабиякі.

 

Що написано пером, не вирубаєш топором. У Змієві, під час великого Слобожанського ярмарку, підписали меморандум про нездорожчання соціальних сортів хлібу. І хоч документ скріпили підписами у жартівливому, ярмарковому дусі, на спині в скомороха, меморандум – чинний. Умови, прописані в ньому, обов’язкові для виконання для всіх сторін. Зокрема, аграрії мають заготовити вдосталь зерна, а виробники – борошна для випікання соціальних сортів хлібу. Підприємству “Строгове” забезпечити Зміївщину соціальним хлібом по силах. Землі в агрофірми більше п’яти тисяч гектарів. До того ж є власна пекарня.

Олександр Строгий, керівник агрофірми

Этот договор двусторонний и он даёт гарантию нам. От нас – больше обязательностей, чтоб цены не завышали мы для населения, мы берём на себя эту ответственность.

Окрім обласної влади та виробників, під меморандумом – підписи структур, що контролюватимуть його виконання. А саме – антимонопольного комітету та Держінспекції контролю за цінами. Факт підписання подібного документу в Змієві – знаковий, каже голова Зміївської райдержадміністрації Євген Мураєв. В районі вдосталь потужностей, аби забезпечити належне його виконання.

Євген Мураєв, голова Зміївської РДА

Это даёт стабильность и понимание того, что цены на социальные сорта хлеба не поднимуться в этом году. У нас ведь есть сильные производители, которые имеют мощности, места для хранения, перерабатывания, свои пекарни. Свою розничную сеть мы имеем. На сегодняшний день сформирован необходимый запас зерна и будем цены мы держать на уровне прошлого года, чтобы никоем образом не не задеть интересы социально не защищеных граждан.

Відкладати виконання меморандуму у довгу шухляду зміївчани не стали. Хлібом за ціною дві гривні п’ятдесят копійок торгували на Великому Слобожанському ярмарку.

Вот обычный кирпичик. Цена- 2.50. Высшего сорта.

Наразі, Меморандум є відкритим для приєднання всіх виробників борошна, хліба та суб’єктів мережевої роздрібної торгівлі.

 

Олексій Кулаков

httpv://youtu.be/OjHmG5h2_DU