Запитай про тариф на комуналку особисто

Спитати чи звернутись з пропозиціями до міськради харків’яни можуть до 15 грудня. Адреса для запитань і звернень надруковано у спецвипуску газети «Харьковские известия» від 15 листопада.

Про це сьогодні, 30 листопада, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков. З його слів, у газеті також опубліковано номери телефонів і адреси дільниць, за якими також можна отримати відповіді на запитання щодо нових тарифів. Крім того Нехорошков зазначив, що наразі надійшло вже майже дві з половиною сотні звернень, що в них мешканці просять роз’яснити, чому на той чи інший будинок установлено певний тариф і чому та чи інша послуга розраховується на квадратний метр.

Директор прфільного Департаменту підкреслив, що на сьогодні одинадцять складових тарифу квартплати, а все інше компенсується коштом міського бюджету. А саме фінансується з міського гаманця  поточний ремонт житлового фонду, обслуговування систем протипожежної автоматики, дератизація, дезінсекція, а також прибирання підвалів.

Тетяна Мєтьолкіна

За матерыалами офіційного сайту мерії.