Спостерігачі з Ізраїлю не побачили на Харківщині "очікуваних суцільних фальсифікацій"

Спостерігачі з Ізраїлю не побачили на Харківщині “очікуваних суцільних фальсифікацій”. Група спостерігачів з Ізраїлю не зафіксувала порушень в організації виборів на Харківщині.Так сказав на прес-конференції, відповідаючи на запитання кореспондента УКРІНФОРМу, спостерігач від організації ICES, член Міжнародної ради з питань миру і безпеки Бен Нерія Барух. “Найскладніше було абстрагуватися від маси негативної інформації, яку ми отримуємо з міжнародної преси і яка налаштовувала нас бути готовими до масових фальсифікацій. Водночас, вибори у Харкові й області проходять згідно з демократичними принципами. Зафіксовані дрібні недоліки не вплинуть на результати голосування”, – запевнив Барух.
Спостерігачі від ICES, за його словами, відвідають близько сорока виборчих дільниць у Харкові й області. Як сказав у свою чергу, спостерігач від організації “За справедливі вибори” (Ізраїль) Олег Чорноморець, “для констатації порушень набагато цікавіший момент підрахунку голосів, а не організація роботи на дільницях”.
До складу цієї групи спостерігачів входить більш як півсотні експертів з різних країн, які раніше здійснювали спостереження за виборами в країнах СНД, включаючи Україну, Казахстан, Узбекистан, Грузію і Вірменію. Крім Харкова, члени цієї групи зараз знаходяться і в інших містах України: в Києві, Львові, Полтаві, Житомирі, Сімферополі.

Олег Чорноморець, іноземний спостерігач (Ізраїль)

На даный момент, мое личное мнение, что все происходит в рамках демократических свобод, в рамках демократических принципов. Это то, что я видел.

 

Леся Кочержук