Спортивна зала до Нового року

Нова спортивна зала відтепер є у Золочівської загальноосвітньої школи номер два. У спеціалізованому приміщенні зможуть займатися фізкультурою не тільки школярі із Золочева, кажуть чиновники, а й з населених пунктів, що розташовані поряд.

 

Свято здорового способу життя та спорту. Про спортзалу мріяли багато учнівських поколінь Золочівської школи, ішлося під час відкриття. Цьогоріч школі виповнилося півтори сотні років. Донині спеціального пртиміщення для занять спортом у школі не було.

Євген Тімченко, учень школи № 2 (Золочів)

Він – самий лучший. То ми раніше в коридорах займались, тепер в спортзалі будем.

Євген Левченко, учень школи №2(Золочів)

У теніс грати, у футбол, волейбол. Він мені подобється, бо він великий, в ньому ремонт хороший зробили. Там знаряддя хороше- тренажери.

Зведення шкільної спортивної зали розпочато два роки тому, потім будівництво призупинили: не було грошей. Відновилося воно цьогоріч завдяки договору, підписаному між обладміністрацією та “Нафтогазом України”.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Мы в этом году освоили более 100 миллионов гривен, у нас в регионе. Суммарно это, наверное, больше, чем за последние 15, а может, 20 лет независимости. Это один из трех физкультурно- оздоровительных комплексов, построенных в этом году, благодаря этому договору.

У новозбудованій спортивній залі для гостей учні виконали сучасний танець. Без тренувань показав, як уміє влучати м’ячем у кільце, голова обласної ради Сергій Чернов. З його слів, цьогоріч депутати облради відмовилися від грошей на виконання депутатських повноважень. Зекономлений бюджет спрямували на соціальні проекти. Зокрема, будівництво в районах двадцяти футбольних полів.

Сергій Чернов, голова облради

Давайте умножим на 5 лет- на нашу каденцию- на 4 или на 5и получим 100 спортивных площадок, а это уже немало. Только от экономии этих бюджетных средств, когда мы их сконцентрировали и направили на нужное дело.

Золочівський район, а особливо учні другої Золочівської школи, мають чимало спортивних перемог щонайменше з чотирьох видів спорту, каже Валерій Рева, учень дитячої команди футбольного клубу “Металіст”.

Валерій Рева, учень школи № 2 (Золочів)

У нас з походів, з футболу і з лиж.

Чиновники певні: маючи залу для уроків фізкультури, Золочівська школа дістала можливість відібрати талановитих учнів для дитячих спортивних шкіл, які поповнять збірні юнацькі команди області та України.

 

Світлана Маренич