Сьогодні матч Нідерланди-Німеччина. За кілька годин до поєдинку

Харків в очікуванні великого футболу. До початку матчу Нідерланди-Німеччина залишилося всього кілька годин. На підмогу харківським міліціянтам та голландській поліції прибуло 16 полісменів з Німеччини. Як налаштовані вболівльники обох країн перед сьогоднішнім поєдинком.

 

Харків знову в полоні помаранчової фан-символіки. Ще з обіду до головної фан-зони почали з’їжджатися та сходитися футбольні фанати Нідерландів та Німеччини. У вечірньому великому двобої гарячі вболівальники по обидва боки в своїх збірних не сумніваються. Матчу чекають з оптимізмом – залицяються до волонтерів та заряджаються позитивом.

Ервін, вболівальник(Нідерланди)

Сьогодні звичайно переможе Голландія. Адже гра має бути хороша з німцями. Два нуль на користь Голландії. Вони не буже хороша команда – ми їх переможемо!

У прихильників німецької команди – своє бачення сьогоднішньої гри. Кажуть, Восьминіг-віщун, не має підвести.

Михайло, вболівальник(Німеччина)

Какие, Германия победит. Со счётом 3:0, 3:1,3:1, вот таквот. Потому что дух Пауля предсказал результаты матча.

Ніяких войовничих настроїв поки що не помітно.

Едуард і Даниіл, вболівальники(Німеччина)

Никак, Голландцы проиграют. Думаю, где-то 3:0. Наши победят, однозначно!

За словами фахівців на сьогоднішній матч до Харкова приїхало більше 10 тисяч німецьких фанів. Аби футбол не закінчився баталіями до Харкова прибуло 16 поліцейських з Німеччини. Вони разом із українськими міліціянтами слідкуватимуть за поведінкою буйних прихильників футболу.

Ян Шабакер, представник офіційної поліцейської делегації Німеччини

Ми думаємо, що на даній грі, вони не будуть об’єднуватися у великі групи, що чинитимуть тут правопорушення. Ми, звісно, не можемо сказати, що вони повноцінно будуть себе вести без порушень. Тому, що самі розумієте, при такій температурі, алкоголю – люди ведуть себе непередбачувано.

Можливими територіями правопорушень під час сьогоднішнього матчу українські правоохоронці прогнозують центр міста та сам стадіон. Тому їхня увага буде зосереджена саме біля цих об’єктів.

Василь Гайчук, нач. сектору Укрбюро Інтерполу в Харківській області

Мы от наших болельщиков не ожидаем никаких проблем. Линия работы будет сосредоточена на улицах города. Это центральная часть города, где сконцентрированы бары, кафе. Мы знаем что болельщики Германии не проживают так комфортно, как болельщики Голландии.

Німецькі полісмени запевняють, у разі виявлення будь-яких правопорушників, одразу інформуватимуть харківських міліціонерів та відправлятимуть бунтарів до українських райвідділів міліції.

 

Леся Кочержук