Сьогодні державні службовці відзначають професійне свято (відео)

kharkivoda.gov.ua

Від ефективності роботи системи управління, в якій держслужба посідає центральне місце, залежить соціально-економічний, культурний і духовний розвиток країни. Держслужбовці сьогодні відзначають професійне свято. Чому саме люди йдуть працювати в органи влади та які перспективи апарату обладміністрації.

 

Нагородження за сумлінну працю. Держслужбовці у день професійного свята приймали нагороди та вітання. Ще зі шкільних часів йшла до цієї нагороди працівниця Первомайської райадміністрації Ольга Салацька. Вона десять років працює державним реєстратором керівного апарату, каже, що роботу свою любить, тому і працюється легко.

Ольга Салацька, держслужбовець

Я навчалася в академії міського господарства, спеціальність – адміністратвний менеджмент, тобто вже тоді я мріяла про якусь посаду на державній службі. – То есть попали в райадминистрацию неслучайно? – Ні, не випадково, це за освітою.

А от начальник громадського відділу апарату Харківської райадміністрації Тетяна Переясловець розповіла, що влаштуватися на роботу в держзаклад їй порадили. Коли обирала майбутнє місце роботи, каже Тетяна, не хотіла виснажливої фізичної праці, адже знає про неї не з чужих слів.

Тетяна Переясловець, держслужбовець

Я все-таки из Донецкого региона, знаю что такое тяжелый шахтерский труд и что такое тяжелая промышленность, поэтому мне бы хотелось что-то изменить каким-то образом в этом нелегком труде.

Останнім часом працювати в обладміністрацію люди йдуть охоче, каже керівник апарату облдержадміністрації Василь Хома. Молодь, за словами віце-губернатора, окрім стабільності, приваблює престижність працювати поруч із головними обличчями області.

Василь Хома, заступник голови ХОДА

Стабильность в зарплате, не большая к сожалению, но это постоянно стабильная зарплата, это возможность получить дополнительное бесплатное образование.

Крім того, Василь Хома зазначив і чималу пенсію після довгих років праці на держслужбі.

 

Вадим Шевякін