Сьогодні – День Національної поліції України (фото)

Сьогодні, 4-го серпня, в Україні відзначається День Національної поліції України. Свято було запроваджено у грудні 2015-го року президентським указом.

пол2

З Днем Національної поліції колег привітав начальник обл.управління Нацполіції Анатолій Дмитрієв.  “Сьогодні ми відзначаємо другу річницю створення Національної поліції. За цей час ми здолали дуже складні випробування на шляху розбудови правоохоронного органу нового європейського зразку. У період реформ, змін працювати завжди важче, адже увага суспільства постійно прикута до нашої роботи. Цей період став тим міцним фундаментом, на якому ми, цеглина за цеглиною, будуємо сьогодні у вкрай непростий для держави час нову поліцію оновленої України”, – написав Дмитрієв на своїй сторінці у Facebook.


Нк думку Дмитрієва, головним критрієм оцінки роботи поліції є довіра громадян.Він наводить дані, що 65% жителів Харківщини задовільно оцінюють  роботу поліції. Результат краснлмовний, певен начальник ообл.управління Нацполіції, натомість, наголошує, що правоохоронцям потрібно ще багато працювати, щоб досягти найвищої оцінки, гідної правоохоронної структури сучасної європейської держави.