Соціально-економічний розвиток Богодухівського району

Добрі показники у сільському господарстві та наявність недоліків у житлово-комунальній та соціальній сферах. Саме таке буття Богодухівського району.

 

Проблема житлово-комунального господарства – не тільки для міст, але й для сільської місцевості – одна з першочергових. На цьому наголосив голова Богодухівської райдержадміністрації Володимир Білий. У районі, стверджує він, водопровід ще радянських часів.

Володимир Білий, голова Богодухівської РДА

Все эти водопроводы, все эти скважины, которые держат воду – они сегодня строились при Советском Союзе, строились, как правило, колхозами, совхозами. Они, как правило, строились давно и потом при их ликвидации или банкротстве они были брошены.

Аби привести їх до ладу, каже Володимір Білий, треба витратити неабиякі гроші. А їх нема. Заклади соціальної сфери також потребують грошової підтримки. Зокрема, школи, бібліотеки та місцеві клуби. Проте, вважають в райадміністрації, питання можна вирішити, якщо об’єднати ці заклади під одним дахом.

Володимир Білий, голова Богодухівської РДА

Все эти заведения собрать под одной крышей. Решили б этим две основные проблемы: первая, когда они под одной крышей – они делят затраты те, которые сегодня несет школа по содержанию этого помещения. И второе – они получают с отдельным входом помещения, которые отапливаются.

Сенс цього об’єднання, говорить Володимир Білий, менші витрати з місцевого бюджету, адже найбільше грошей з нього витрачають саме на сільські школи. Кошти йдуть не на сам заклад, а на кожного окремого школяра. На сьогодні, у сільській школі навчається не більше півсотні учнів, і подібних шкіл в районі багато.

Олена Рижова