Соціально-економічний розвиток Балаклійського району

Балаклійський район крокує вперед. Про підсумки року та плани на майбуття розповіли районні очільники та депутати облради.

 

Балаклійський район оновлюється, соціальній сфері – особлива увага. Про це в прес-центрі обласного осередку регіоналів розповіли районні очільники. В найближчіх планах, за їхніми словами, заміна системи опалення в кількох школах, лікарнях, а ще – ремонт інфраструктури, що забезпечує життєдіяльність Харківщини і сусідніх областей.

Юрій Фесенко, депутат облради

И начали очень крупную реконструкцию Червонодонецкой доживной компрессорной станции. Это станция которая обеспечивает полностью Харьков, Полтаву, всю Харьковскую область.

В розбудові освітньої мережі району ставку роблять на створення навчально-виховних комплексів. Користь від цього неабияка – більшає місць в дитячих садочках.

Іван Столбовий, голова Балаклійської РДА

Мы выделяем деньги из нашего районного бюджета. И у нас сегодня в работе находятся проекты по созданию таких НВК, то есть школа-комплекс, где там и детсад. По селу Борщовки, Балаклейского района, сделана проектно-сметная документация. По октябрьской школе, Пришибского сельского совета, так же делается проектно-сметная документация. В планах Гусаровская школа.

Зарплатних заборгованостей працівникам держустанов на Балаклійщині немає, повідомляють депутати облради.

Людмила Немикіна, депутат облради

Бюджет наполняется достойно, он идет с перевыполнением. Хотя, еще раз скажу, что проблемы остаются и есть над чем работать и будем работать дальше.

Олег Дяченко