Сезон падінь – розпочато

У Харкові нарешті випав перший сніг. Проте, довгоочікуваний сніг перетворився на ожеледицю і перевірив наскільки впевнено харків’яни тримаються на ногах.

 

Сезон падінь – розпочато. Перший сніг, плюс надто позитивна для зими температура, і харків’яни згадали що таке ожеледиця. Зазвичай вона приносить синці та переломи. Лише сніжний вівторок привів до травмпункту клінічної лікарні номер одинадцять, вісьмох харків’ян. Як втриматися на ногах за такої синоптичної картини пішоходи мають знати принаймні головне правило – взуття без підборів та не слизька підошва.

Валерій Кузьміч, мешканець Харкова

Иду обычно маленькими шажками, если скользко. Как всегда как на льду все – пользуюсь такими приемами.

Лідія Степанова, мешканка Харкова

Ну, обычно, стараюсь в такую погоду одевать что-то помягче, что бы не было сильных ударов. Голову надо припасать от этого. И когда несу продукты – стараюсь не падать на продукты, потому, что бывает, что стеклянная посуда находится и что бы не порезаться. А вообще-то стараюсь обходить скользкие места.
Я стараюсь не падать и всегда все получается отлично. Если человек не хочет падать – всегда у него получится. И пусть оберегаются!

Що ж до більш серйозних запобіжних заходів, як повідомляє комунальне підприємство “Дімрембуд”, на вулицях міста щодня працює 150 одиниць техніки, та 88 машин вночі. Вони прибирають сніг і перемагають ожеледицю сіллю та піском.

Олег Дяченко