Розвиток екстреної медичної допомоги-новий етап реформування охорони здоров'я . Віктор Янукович

Якісна медична допомога – один з головних пріоритетів держави. На цьому наголосив Президент України під час робочої поїздки до міста Севастополя.


За два роки, що триває медична реформа, в Україні запрацювали 6 сучасних перинатальних центрів. За статистикою, знизилася смертність немовлят та матерів. Однак цього замало. Наголошує глава держави. Необхідно звести такі центри у кожному регіоні. Новим етапом реформування охорони здоров’я має стати розвиток екстреної медичної допомоги. А для цього треба будувати автошляхи, особливо – місцевого значення.

Робити висновки щодо мовного закону зарано, бо він лише нещодавно набув чинності. Документ, за словами глави держави, має забезпечувати рівність мов в Україні, тому за потреби його удосконалять.  Нині вже створено робочу групу для внесення пропозицій.

Забезпечити чесне та вільне волевиявлення громадян на парламентських виборах у жовтні цього року – закликав президент керівників Севастополя. Глава держави вкотре висловив переконання, що владі необхідно бути максимально відкритою перед людьми, щоб мати довіру під час роботи і чергового виборчого процесу.

“Я хочу закликати вас, щоб ви дали людям можливість і створили умови, щоб люди могли зробити свій вибір. Ми в жодному разі не повинні тиснути на людей.
Бізнес має активніше залучатися до реалізації соціальних проектів і проектів розвитку міста”. – таку думку висловив Віктор Янукович, спілкуючись з діловими колами міста. Президент наголосив – співпраця влади та бізнесу, меценатство – абсолютно нормальна практика, яка дає позитивний результат.

Інеса Заніна новини УТР.