Розвивається співпраця між Харківською та Бєлгородською областями

Ще один крок у співпраці між Харківською та Бєлгородською областями. Владники підписали першу угоду, що регулює співпарцю між органами місцевого самоврядування двох регіонів.

Співпраця на економічному, науковому, культурному рівнях. У Бєлгороді підписали угоду про співпрацю між українськими та російськими органами місцевого самоврядування. Владники певні-відносини між двоми країнами залежать насамперед від районних та обласних рад. Нова угода – основа створення та реалізації спільних проектів у галузі промисловості, науки та сільського господарства.
Василь Потрясаєв, голова асоціації “Рада муніципальних утворень Бєлгородської області”

Этот документ дает зелёный свет для решения этих вопросов совершенно на новом правовом уровне.

Прикордонна співпраця та спрощення митного контролю-одне з головних питань у відносинах між Харківською та Бєлгородською областями. Голова облради Сегрій Чернов стверджує -про ефективність дій влади найкраще свідчить реакція людей, які живуть у прикордонних районах.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

У нас будет механизм моментального реагирования на реакцию людей, положительную или отрицательную, которые проживают на этих территориях. Это касается и транспортного сообщения, и пунктов перехода граждан.

Російські та українськи владники також упевнені – співробітництво дозволить зробити обидва регіони більш привабливими для інвесторів.

Анастасія Горєлкіна