Розмір соцвиплат залежатиме від бюджетних коштів

 

Таке тлумачення законодавства України про соцвиплати оприлюднив Конституційний суд.  Принциповим та соціально справедливим назвав рішення суду віце-перм’єр Сергій Тігіпко. Урядовець наголосив – цьогоріч  жодна соцвиплата не зменшиться: усі види допомоги будуть лише зростати.

На думку віце-прем’єра Сергія Тігіпка, рішення суду про соцвиплати спрямоване на поліпшення соціальної ситуації в країні. Адже тепер судді практично не зможуть надавати той чи інший розмір соціальної підтримки. Також Сергій Тігіпко наголосив, що цього року коштів передбачених саме на соціальні виплати більше, ніж торік.  За словами віце- прем’єра прожитковий мінімум цього року збільшиться в середньому на 14 відсотків.

Сергій Тігіпко, віце-прем’єр-міністр України

В 2010 році ми мали в бюджеті країни 206,5 мільярдів  гривень на ці цілі. Що ми витрачали в 20111 це –  вже 230 мільярдів , в цьому  – 248,5 мільярдів гривень. Ще раз хочу сказати, ніхто не передбачає зменшення хоч одну якусь соціальну виплату, яка сплачується на сьогоднішній день, можу гарантувати, що ці соціальні виплати на найближчі роки будуть тільки зростати.

Разом з прожитковим мінімумом збільшаться й розміри державних соціальних гарантій. Таким чином, у 2012 році паралельно зростатиме мінімальна заробітна плата, мінімальна пенсія, державна соціальна допомога та інші соціальні виплати, підкреслив віце-прем’єр.Також Сергій Тігіпко наголосив, що  2012-го року жодна соціальна виплата не зменшиться: усі види допомоги будуть лише зростати.