Реформа місцевого самоврядування на часі – Віктор Янукович

Реформа місцевого самоврядування на часі. Як заявив напередодні під час міжнародних муніципальних слухань президент України Віктор Янукович, розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях це – вимога часу.

 

Розвиток місцевого самоврядування, як новий поштовх до вдосконалення економіки країни в цілому та регіонів зокрема. Одним з головних напрямків своєї діяльності Президент України називає процес децентралізації влади. Передачу низки функції від Києва до регіонів. Це, вважає Янукович, зробить їх самодостатніми.

Віктор Янукович, Президент України

Саме самоврядність є основною національного розвитку і фундаментом української республіки. Великою мірою саме від самоврядування залежить подальший розвиток громадянських свобод і, власне, громадянського суспільства.

Реформа місцевого самоврядування – це рушійна сила нової хвилі модернізації України, стверджує Віктор Янукович. Щоб здійснити реформу, каже Президент, потрібно аби до цієї справи активно включилися урядовці, парламентарі, органи місцевого самоврядування. Час розмов вже минув, зауважує Янукович. Тепер слід переходити до конкретних дій.

Віктор Янукович, Президент України

Свого завершального вигляду реформа отримає тільки в контексті змін адміністративно-територіального устрою держави. А це зміни до Конституції, кардинальна зміна всієї адміністративної системи.

Основний масив рішень щодо реформи місцевого самоврядування, на думку Президента, залежить від конституційних змін, що передбачаються з часом.

 

Павєл Посохов