Реформа Міністерства внутрішніх справ

Скорочення, більші зарплати та позбавлення зайвих функція. Про масштабне реформування системи МВС розповів під час відеоконференції очільник профільного міністерства Анатолій Могильов.

Скоротити чисельність міліціонерів. Звільнити їх від зайвих функцій. Прибрати дублюючі служби. МВС України вивчає досвід країн Євросоюзу та СНД, аби створили новий Закон про міліцію. Діючий датується дев’яносто другим роком минулого століття і є застарліим, – вважає очільник профільного міністерства правоохоронців Анатолій Могільов. Документ сформований. Натомість, потребує допрацювання
Анатолій Могільов, міністр внутрішніх справ України

Поэтому я до принятия вот этих документов регламентирующих именно процессуальную деятельность милиции, выносить на обсуждение Закон о милиции считаю не совсем правильным. Я думаю, что до конца этого года этот законопроэкт уже будет готов и тогда под него уже прописывать нормы Закона о милиции нового.

На Харківщині реформування МВС почали з даівців, скоротивши стуктуру більше, аніж на третину. Скороченням штату реформи не обмежаться. Йдеться і про підвищення зарплатні міліціонерам , аби тих не спокушали хабарі. Пепеесникам посадовий оклад збільшать на чверть.

Олександр Островерх, 1-й заступник начальника обл. управління міліції

В часности, патрульно-постовых служб в пределах, если считать в среднем 1500, то до 2000, у нас увеличилась зарплата спец. подразделений – это “Беркут”, “Сокол”, “Грифон”.

А до Євро-двадцять дванадцять всі правоохоронці, які пильнуватимуть безпеку, отримають нову форму.

Юлія Ляхова