П’ятирічні двійнята разом із матір’ю загинули у пожежі на Харківщині

Пожежа сталась близько 8-ї години вечора 13-го січня. У селищі Нова Водолага палав приватний будинок. Про пожежу надзвичайникам повідомили сусіди. Коли приїхали рятувальники, вогонь охопив одну з кімнат та перекинувся на дах будівлі.

«Звичайна дерев’яна хата, десь сім на вісім. Десь близько 50 квадратних метрів, не більше. Вогонь був, на покрівлю перекинувся. Якісь двері там повиривало під тиском. Тобто, вогонь був всередині» – розповів новинам «Сьогодення» селищний голова Нової Водолаги Олександр Єсін.

На місці працювали два підрозділи ДСНС. У будинку рятувальники знайшли три тіла. За словами Олександра Єсіна, особи загиблих вже встановлені. Це 42-річна жінка та двоє її дітей, 5-річні хлопчик і дівчинка.

«У неї п’ятеро дітей. Троє старших і двоє менших, двійнят, – розповідає Олександр Єсін. – Троє старших поїхали до бабусі у Харків, на свята. А двоє менших залишилися вдома».

На гасіння пожежі пішло три години. Причина займання поки невідома. Одна з версій – несправний електричний обігрівач, говорять у сільраді.

Правоохоронці вважають цю родину неблагополучною. Діти виховуються в інтернаті, до дому приїжджають лише на вихідні та свята. Голова родини, за словами Єсіна, знаходиться у місцях позбавлення волі.