Профі – держслужбовці – запорука успішності країни

Делегація молодих держслужбовців з Харківщини їде вчитись ефективному державному менеджменту до Сингапуру, що зараз у трійці найрозвинутіших країн світу.

Наступний тиждень двадцятеро держслужбовців з Харківщини проведуть у Сингапурі. Проте, милуватись тамтешньою екзотикою буде ніколи, – кажуть харків”яни. Вони їдуть вчитись. Графік вкрай напружений. У першій половині дня – теорія системи держуправління , у другій – практика.

Денис Ткачов, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємців

Системе гос. управления в Сингапуре, организации жилищно-комунального хозяйства, с бизнесом, системой образования. Во второй половине дня у нас будут практические занятия, на какие-то объекты нас будут вывозить,чтоб мы могли воочию убедиться,что то, о чём нам говорят работает и действительно применимо в жизни.

Свого не цурайся , а чужому навчайся . Наразі, молодому харківському чиновництву є що перейняти у сингапурських колег. Сингапур – нині в трійці найрозвинутіших країн світу. Ефективна система держкерування – невід”ємна складова успішного розвитку держави , – певні харків”яни.

Євген Шаповал, депутат Харківської міськради

Сингапур за короткое время используя правильные подходы управления страной и экономикой успел достичь тех высот, которые позволяют ему находиться на первых местах в рейтинге стран, в том числе и по лёгкости ведения бизнеса.

Набиратись розуму за кордоном чиновникам наказав сам Президент. Губернатор Харківщини Михайло Добкін пояснив, йдеться про релізацію угод між Україною та Сингапуром щодо підготовки фахівців.

Михайло Добкін,голова ХОДА

Мы выполняем поручение Презедента, который находится со спецвизитом в республике Сингапур, мы впервые в Украине отправляем наш молодой десант для получения абсолютно иных знаний.

Олексій Кулаков.