Призначений директор теруправління НАБУ в Харкові

Юрій Кравченко 12-го липня призначений на посаду директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (ХТУ), – пише “Status quo”

кравченко

Призначити Кравченко рекомендувала конкурсна комісія, що обрала його з 40-ка претендентів-учасників відкритого конкурсного відбору, який завершився в наприкінці травня 2017-го року. Кравченко пройшов спецперевірку і поліграф.

Харківське теруправління фокусуватися на викритті корупції на території Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької областей, а також зоні АТО (Луганській і Донецькій областях).

“Регіони, на які поширюються повноваження Харківського теруправління, є великими господарськими та промисловими центрами. Як наслідок, рівень корупції в них досягає критичної точки. Важко знайти галузь, де б роками не діяли складні корупційні схеми. В той же час, рівень обізнаності громадян з масштабами і наслідками корупції, а також їх можливість брати участь в її викриття є низьким. Тому у команди Харківського теруправління НАБУ багато роботи “, – підкреслив Кравченко.

Довідково:

Юрій Кравченко народився в Полтавській області, має вищу юридичну освіту і 18-річний досвід роботи за фахом: працював в органах прокуратури Полтавської області, був адвокатом. Одружений, виховує трьох дітей.

Харківське територіальне управління НАБУ було утворено 29 червня 2016.