Правоохоронці затримали банду, на чиєму рахунку майже 20 тяжких злочинів, в т.ч. – напад на поліцейського (фото, відео)

В ході спеоперації правоохоронці Харківщини затримали банду, якій інкримінують 13 розбійних нападів та 6 пограбувань.

банда12мая4 банда12мая3
Як повідомив начальник обл. управління поліції Анатолій Дмитрієв, 8 чоловіків віком від 18 до 22 років скоювали злочини з вересня 2016-го року. Погрожуючі пістолетом, вони нападали на перехожих біля будинків, на вулицях та у під’їздах. Забирали гроші, мобільні телефони та особисті речі.
На рахунку зловмисників також зухвалий напад на інспектора Управління патрульної поліції Харкова торік у грудні. Правоохоронець дотепер у важкому стані та потребує дорогого лікування.
4 дні тому злодії побили чоловіка, який торгував морозивом. Людина зараз у важкому стані у лікарні. Сьогодні, 11-го травня, в ході обшуків вдома у бандитів поліцейські вилучили речові докази: ящики з морозивом, обгортки від якого були розкидані по всій кімнаті. Крім того, вилучені ювелірні вироби, 30 мобільних телефонів і кількадесят сім-карт, одяг потерпілих, годинники, ніж.
Зараз зловмисники перевіряються на причетність до скоєння ще декількох розбійних нападів та пограбувань.

банда12мая2 банда12мая1 банда12мая5
Досудове розслідування проводиться за ч.2, 3 ст. 186 (грабіж), ч 3.4. ст. 187 (розбій), ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. Максимальна санкція – позбавлення волі до 15-ти років із конфіскацією майна.