Пожежу у будівлі адміністративного суду гасили всю ніч (фото, відео)

Сьогодні, 23-го серпня, близько 7-ї ранку вогнеборці остаточно ліквідували пожежу у будівлі адмінсуду на вул. Семінарська, 46, що в Новобаварському районі Харкова.

пож4

Нагадаємо, інформацію про загоряння надзвичайники отрималиблизько 8-ї години вечора 22-го серпня.За інформацією обл.управління ДСНС, горів майже увесь дах 3-поверхівки. Для гасіння були залучені додаткові сили. Загалом, з вогнем боролись 24 відділення на автоцистернах, 4 автодрабини, 2 автоколінчаті підйомники, 7 аварійно-рятувальних автомобілі, а також інша спецтехніка. На гасінні пожежі працювали майже півтори сотні надзвичайників.

Горіло на 1 тис.800 кв. м, а саме – дах та перекриття між 3-м поверхом. Крім того, вогонь порожнинми подекуди розповсюдився на окремі кімнати 2-го поверху. Близько опівна дванадцяту ночі 22-го серпня пожежу локалізували. Вже сьогодні, 23-го серпня, 0 06:50 – ліквідували. Вранці на місці пожежі чергує 5 відділень на автоцистернах та одне відділення на автодрабині. Ртяувальники розбирають прогорілі конструкції та проливають їх водою. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та збитки встановлюються.