Попереду – відпочинок та спільні навчання з американськими військовими. Бійці 92-ї ОМБр приїхали на ротацію

З квітами, кульками та зі сльозами на очах. У Башкірівській військовій частині, що біля Чугуєва, зустріли воїнів 92-ї механізованої бригади, які повернулися із зони АТО. На ротацію приїхали близько 300-т військовослужбовців, які після відпочинку та спільних навчань із американськими військовими повернуться на передову захищати Батьківщину. Зустрічала воїнів Юлія Котелевська.
собака 92
У Башкірівській військовій частині свято – із зони АТО на ротацію повернулися бійці першого батальойну 92-ї окремої механізованої бригади, які несли службу на передовій у Донецькій області з жовтня минулого року.
Артур Батістов – старший офіцер відділу морально – психологічного забезпечення
Задача у них была прикрытие линии размежевания между враждующими сторонами населённого пункта Красногоровка, чтобы не допустить прорыва противника. С этой задачей военнослужащие батальона справились хорошо, свою задачу выполнили.
Зустрічали військових урочистим концертом. Кращих нагородили почесними грамотами та нагрудними знаками. Командир взводу з позивним “Ведмідь” своїми хлопцями пишається.
Костянтин Іваненко – головний сержант взводу
Лично мой взвод выполнял задачу, чтоб враг не прошёл глубоко в тыл и в случае его наступления дать ему отпор достойный. С этой задачей взвод мой справился, всякое было и обстрелы и Грады и миномёты и танки, ну всё у нас было там. Ребята все вернулись живые, в моём подразделении “двухсотых” нет, ранения только лёгкие. Но ребята уже в строю и всё нормально.
А ось у батальйоні  без втрат не обійшлося. Менше ніж за рік у боях загинуло семеро бійців,  їх вшанували хвилиною мовчання та провели молебень. Ще 44 військових отримали поранення, а один і досі перебуває  у полоні. Віктор служить оператором – навідником на БТРі.  Каже, українські військові ніколи не стріляють  першими , тільки у відповідь.
Віктор Половенко – Портний – оператор навідник
Бывает перемирие, они молчат, но редко. Вы должны понимать, что мы люди подчинённые, мы подчиняемся генштабу, который даёт нам добро на ответ и на войну. Мы только отвечаем, каждый вечер. Работаем только на ответ, на агрессию и то по команде, мы подчиненные, нам сказали молчать и мы не отвечаем.
Зустрічати Віктора з передової приїхали батьки. Із собою вони привезли український прапор, який пройшов київський Майдан, а тепер разом із хлопцями потрапив до зони АТО.
Ія Горбачова – мати військовослужбовця
Он расписан всеми его друзьями, двоих из которых нет в живых. Всё это и копоть и дым оттуда. И он когда приехал, он отдал его мне.
Жінка каже, відпускати сина до зони бойових дій дуже складно, проте заважати йому виконувати  обов’язок перед Батьківщиною вона не може.
Ія Горбачова – мати військовослужбовця
Я просто хочу сказать, что всё это время, весь этот год я рядом с ним там, на телефоне постоянно. Сейчас он приехал можно расслабиться и успокоиться. Это всё что я могу сказать. И огромное спасибо нашим детям, которые быстро повзрослели.
Є серед військових і жінки. Здебільшого вони працюють санітарками або на кухні, але нерідко їм доводиться воювати  на передовій. Ольга в своєму взводі знана кулеметниця, проте своїми заслугами дівчина не хизується.
Ольга Коротка – молодший сержант
Ну взагалі я санітар, основний обов’язок – це надання першої медичної допомоги та госпіталізація поранених. Це основний обов’язок, а там ще були і інші обов’язки. На посту стояла.  Доводилося з АК стріляти, з кулемету, ну а так взагалі я санітар.
Після невеликої відпустки на бійців 92-ї механізованої бригади чекають спільні навчання з американськими військовими. Після чого вони знову відправляться до зони АТО.
Юлія Котелевська