Помер заслужений артист України Володимир Горбунов

Він мріяв про подвиг у мистецтві. І здійснив мрію. Число зіграних ним ролей перевищує півтори сотні. Сьогодні, 17-го серпня, на 64-му році життя пішов з життя актор Харківського театру ляльок Володимир Горбунов.

kinopoisk.ru

kinopoisk.ru

Він володів рідкісним даром вирощувати драматизм із комедійності, а на межі з сатиричним викристалізовувати лірику, писали про нього театрознавці. Лише останнім часом Володимир Горбунов брав участь у майже 20-ти спектаклях. Говорячи про акторську професію в одній із телепередач, Володимир Горбунов зазначав, що чимало людей ідуть у професію, не збагнувши до кінця її тонкощів та складнощів. Однак нерідко їх попереджають про те, що грати в театрі чи кіно- це не лише слава.

Володимир Горбунов, засл. артист України (інтерв’ю з 2013-го року)

Меня предупреждал директор Сумской филармонии: куда ты идешь. Зачем тебе это? Это такое безденежное дело. Ты никогда не будешь богатым, материально обеспеченным. Ошибались, вероятно, в чем-то. Не обижены мы Богом. Грешно грешить на любимую профессию. А некоторые приходят любя, не понимая, что такое театр.

За попередньою інформацією, прощання з володимиром Горбуновим відбудеться в суботу, 19-го серпня, в театрі ляльок. Про час буде повідомлено пізніше.

Світлана Маренич