Пісня, що має душу та серце – 6-й Міжнародний фестиваль естрадної пісні ім. Клавдії Шульженко

Її “Синенький платочек” піднімав бійців з окопів, а її ім’я  вже шостий рік поспіль збирає e Першій столиці поціновувачів естрадних пісень минулого століття  , що нині вже стали класикою.

Іміль Кадиров – представляє міста Бєлгород. До конкурсу готувався ретельно, прослухав усі пісні Клавдії Шульженко і зупинився на пісні “анго у полустанка”. Хлопець каже, що брав участь у багатьох конкурсах,але рівень цього дуже відрізняється.

Іміль Кадиров, учасник фестивалю з м. Бєлгород

Уровень этого конкурса очень высокий,то есть организация,участники. По мнению жюри в этом году учасники на высокором уровне все.

Перший Міжнародний фестиваль естрадної пісні імені Клавдії Шульженко відбувся 17  років тому Організатори планували проводити конкурс кожні 3 роки. На сьогодні відбулося 6 фестивалів. Надія бере участь у ньому вже вдруге. Дівчина цього року не перемогла,але здаватися не збирається.

Надія Мироводова учасниця з м. Севастополя

Скорей всего да.Я думаю.что добьем,выиграем место и победим.

З кожним роком кількість конкурсантів збільшується. Цього року участь у фестивалі брали 20 учасників з України, Росії та країн Близького сходу. Організатори ввели також приз глядацьких симпатій. Його власника теж чекає грошова винагорода, зазначив організатор фестивалю.

Костянтин Шердіц. організатор фестивалю ім. Клавдії Шульженко

Неизменным остается воспитание в исполнении песни, в которой есть поэзия,культура,душа,есть сердце, а это песни Клавдии Шульженко.

Пам’ять про велику жінку залишається в серцях багатьох людей, які хоч раз в житті чули голос Клавдії Шульженко. Як зазначила заступник харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, Приклад великої співачки актуальний для всіх жінок у всі часи.
Світлана Горбунова-Рубан, заст. Харківського міського голови

Это великое счастье, что в этом городе родилась и оставила в нём свой неповторимый след такая великая женщина, соврешенно удивительная певица и актриса Клавдия Ивановна Шульженко.

День закриття фестивалю закінчився гала-концертом переможців .

Світлана Слободян