Після "капіталки" відкрилась Харківська канатна дорога

Канатна дорога відновила роботу після капітального ремонту, який тривав понад півмісяця. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Харківської міськради із посиланням на  директора КП «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Харкова» Володимира Давтяна.

За його інформацією, під час капітального ремонту на канатній дорозі замінили 3 км тросу, поміняли ролики й підшипники, відреставрували і пофарбували кабінки.

Володимир Давтян уточнив, що ремонт розпочався в середині липня, а в суботу, 4 серпня, оновлена ​​канатна дорога почала працювати.

«Канатну дорогу відкрито після капітального ремонту, вона повністю готова до прийому відвідувачів. Ми свідомо обрали для ремонту середину літа, оскільки це сезон відпусток. Крім того, через сильну спеку харків’яни їдуть за місто, на водойми. А пік відвідуваності канатної дороги припадає на травень і на серпень», – підкреслив директор комунального підприємства.

Володимир Давтян уточнив, що після капітального ремонту вартість проїзду на канатці залишиться колишньою – 10 грн в один кінець маршруту.

Відзначимо, востаннє капітальний ремонт канатної дороги проводили 10 років тому.

Довідка. Підвісна канатна дорога в Харкові введена в експлуатацію в 1971 році. Її маршрут проходить від станції «Міськпарк» через ЦПКіВ ім. Горького і Саржин яр до станції «Павлове Поле». Пов’язує вул. Сумську в районі кінотеатру «Парк» з мікрорайоном Павлове Поле. Загальна протяжність траси – 1387 м. Кількість пасажирських кабін – 124 шт. За час свого руху пасажир підвісної дороги буває на висотах від 8 до 26 м над землею. Час прогулянки в один бік становить 18 хв.