Підсумки першого півріччя. Президент України Віктор Янукович провів прес-конференцію (відео)

Аграрна реформа, боротьба з корупцією і захист свободи слова. Президент України Віктор Янукович розповів журналістам про підсумки першого півріччя.

 

Підсумки першого півріччя Президент підбив на прес-конференції. Віктор Янукович розповів журналістам центральних, регіональних та іноземних ЗМІ про теперішні та майбутні реформи. Розвиток села та аграрної галузі – одне з питань, що наразі найбільше турбує медійників. За словами Президента, нині владники визначають пріоритетні питання розвитку сільського господарства. Завдання на цей рік – ухвалити всі закони щодо земельної реформи. Коли земля стане товаром, переконаний Янукович, її будуть ефективніше використовувати. До того ж ділянка зможе стати заставою під кредит. А це – чималі кошти, які наразі в українців просто під ногами.

Віктор Янукович, Президент України

Це ресурс, який не задіяний в Україні. Сьогодні його ціна по оцінкам експертів приблизно 420 мільярдів гривень.

Хабарництву-бій! Віктор Янукович переконаний, корупція це хвороба не тільки чиновників, а усього суспільства. Отже боротьба із нею має бути справою всієї країни. За словами Президента, держава від корупції втрачає двадцять мільярдів гривень. Тож виводити з тіні економіку та зарплати – нагальна потреба. Перші кроки у боротьбі з хабарниками – ухвалення нового антикорупційного закону та реформа регуляторної політики держави.

Віктор Янукович, Президент України

Скорочено дозвільну систему на 90 %-це кардинальний підхід. Скорочено також кабінет міністрів, міністерства, відомства.

Питали медійники Президента і про наболіле – цензуру і обмеження свободи слова. Віктор Янукович запевнив представників ЗМІ, що для захисту їхніх прав буде створено координаційну раду з питань свободи слова. Працюватимуть у раді посадовці, які мають повноваження реагувати на всі скарги журналістів про перешкоджання їхній професійній діяльності.

 

Анастасія Горєлкіна