Перші особи області та міста зробили свій вибір

За незворотні перспективи на покращення життя в країні робили свій вибір губернатор Харківщини Михайло Добкін, мер Харкова Геннадій Кернес та голова облради Сергій Чернов. Незважаючи на негоду, явку громадян очільники області та міста оцінили як високу, оскільки переконані, що голос кожної людини може вплинути на подальший курс розвитку держави.

 

На виборчі дільниці люди все прибувають. Олена Тесленко, голова дільниці Московського раойну по вулиці Ейдемана, каже, що все йде за планом: виборча дільниця почала вчасно працювати, голосують і молодь, і пенсіонери. Багато хто з людей дуже хвилюється.

Олена Тесленко, голова дільниці Московського району

Процесс голосования не могу сказать идет активно. Люди с переживанием относятся к тому за кого они проголосовали. Вот один бюллетень у нас был испорчен и женщина очень переживала, что она проголосовать хотела за другого кандидата и попросила, чтобы бюллетень поменяли.

До виборчої дільниці прийшла і Ніна Несюк. Бабуся зізнається – після виборів очікує покращення.

Ніна Несюк, пенсіонерка

Хочется лучшего, чтобы дети, молодежь имела возможность работать, получать зарплату на прожитие. Чтобы учиться могли и старики лечиться.

Також на голосування завітав і губернатор Харківщини Михайло Добкін. Близько одинадцятої години він прийшов до дільниці за місцем проживання. Очільник області зазначив, що проголосував за майбутнє країни.

Михайло Докін, голова ХОДА

Ни погода, ни что-либо другое не помешает сегодня жителям Харьковского региона и города Харькова проголосовать за тех кандидатов и те политические силы, которые они решили поддержать. Будет избрана абсолютно рабочая группа Верховной рады, где от нашего региона будут представлены достойные люди, которые создают харьковское лобби в парламенте и помогут решать многие проблемы, которые без помощи Верховной Рады решить невозможно.

Близько першої години дня проголосував і мер Харкова. На 169 виборчий округ очільник міста прибув в робочому настрої. Геннадій Кернес на запитання журналістів, за кого голосував, пояснив, що вибір для нього очевидний – голосував за незворотні перспективи на краще. А про явку виборців зауважив, що навіть негода не стала на заваді харків’янам виконати свій громадянський обов’язок і вони активно голосують, адже для країни це важливий етап.

Геннадій Кернес, Харківській міський голова

Все ожидают от результатов этих выборов стабильности и хороших перспектив, главное чтобы население Харькова и страны верило в свой выбор.

А о другій годині дня свій вибір зробив голова обласної ради Сергій Чернов.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

Я конечно же в своем выборе давно определился, так как я уверен, что большинство жителей города Харькова и Харьковской области хорошо и прекрасно понимаю, что такое в жизни нестабильность и правоприемственность власти. Конечно же я проголосовал за стабильность.

Як зазначив Сергій Чернов в області на виборчих дільницях все спокійно. І незабаром буде відомий результат на який очікує вся країна.

Світлана Слободян