Перетинати кордон стало зручніше

Перетинати кордон стало зручніше і черги на пунктах пропуску зникли. За причину прикордонники називають можливість заповнювати міграційні карти ще до початку поїздки. Для цього потрібно знайти зразок на сайті прикордонників, роздрукувати та приїхати до пункту пропуску вже з усим готовим. Єдине, залишиться пройти паспортний контроль. Також для любителів подорожей у пунктах пропуску встановлять спеціальне обладнання аби можна було користуватися електорнною карткою.

Юрій Трубачов, офіцер прикордонного контролю

Люди, которые часто пересекают государственную границу могут приобрести электронную карточку, на которую занесены персональные данные и при пересечении границы вместо того, чтобы терять время на прохождение паспортного контроля скажем, пользуясь карточкой может это делать быстрее.

Подібне обладнання вже є на місцевому пункті пропуску “Журавльовка” та в аеропорту. Наразі таке ж обладнання планують встановити у пункті “Гоптівка”. Прикордонники запевняють, що такі умови перетину кордону заощаджують не тільки час, а й зберігають внутрішній спокій. Окрім поодиноких мандрівників, каже Юрій Трубачов, для цілих груп передбачено передчасне інформування прикордонників. Тур-агенція складає список данних групи пасажирів та подає інформацю правоохоронцям. На кордоні лише залишиться пройти паспортний контроль.

 

Олена Рижова