Перерозподіл бюджетних грошей. На сесії обласної ради вирішили кому спрямувати кошти (відео)

Бюджетне питання на часі. На сесії облради депутати перерозподіляли бюджетні кошти. Як визначились із пріоритетами?

 

Про освітян не забули. На сесії обради перерозподілили бюджетні гроші. Близнюківський район на “капіталку” Криштопівської школи отримав майже півмільйона гривень, Харківський – на облаштування приміщень Покотилівського ліцею «Промінь» – близько трьохсот тисяч, Великобурлуцький – понад двісті п’ятдесят тисяч на капремонт системи опалення Гниличанської школи. З обласного гаманця дали грошей і на виплату зарплат в окремих районах.

Сергій Чернов, голова облради

Это Лозовской район, 1,5 миллиона. Выделено 5 миллионов гривен на дотацию для учреждений культуры, опять таки исключительно на выплату зарплат и всех надбавок, которые в этой отрасли существуют.

Йшлось під час роботи сесії і про темпи зведення в області доступного житла. Вони украй низькі – визнають депутати. Зараз у квартирній черзі майже півсотні тисяч родин, а до кінця року “черговиків” поменшає трохи більше чим на сотню.

Леонід Стрижко, депутат облради (фракція КПУ)

Это является оценкой того, какое внимание уделяет этот режим социальным проблемам. Он находит миллионы гривен на разрушение памятников советской эпохи, но не находит сотен тысяч гривен на введение в действие 10 – 30 квартир.

Сергій Чернов, голова облради

Какой вы хотите режим в сравнение поставить? Когда-нибудь было такое, чтоб очереди не было на жилье? В любом режиме, в любой стране. В любой период времени. Ну не найдем такого нережима.

З обласного управління містобудування звітують – під програму доступного житла є шістнадцять майданчиків в Роганському житломасиві. Втім, самі жителі Харківщини, які украй потребують поліпшення житлових умов, до купівлі квадратних метрів за прийнятною ціною, великої зацікавленості поки не виказують.

Михайло Рабінович, начальник обл. управління містобудування та архітектури

Эта программа все-таки обязует жильцов 70% доплачивать самостоятельно. Объекты жилые есть. Сегодня 5 объектов, которые работают в этой программе, по этому году. Как было сказано, в том году 36 семей получили квартиры по этой программе, в этом – 75 семей.

Ще одне рішення депутатів облради – перепрофілювання обласного притулку “Гармонія “. Завдяки цьому, збільшений час перебування дітей у притулку – від трьох місяців до дев’яти. Депутати певні, це дає більше можливостей для поверенення дитини в родину чи то всиновлення.

 

Світлана Маренич

httpv://youtu.be/Fsl8sTnumjc