Перейняти досвід колег та наблизитись до євростандартів у жірналістиці

Німецька медіакомпанія проводить у Харкові семінари для радіо-журналістів. Вони присвячені створенню радіопередач на екологічні теми.

 

Школа для журналістів. Німецька медіакомпанія вперше проводить у Харкові семінар “Радіопередачі на екологічні теми”. Учасниця семінару Катерина Бурма розповідає-у колег хоче навчитися краще будувати свої матеріали, аби вони були якісніші та ефективніші. Дівчина переконана-журналісти мають приділяти значну увагу саме екологічній тематиці.

Катерина Бурма, кореспондент радіо “Слобожанщина”

Так как я работаю журналистом и формирую общественное мнение, повлиять на эти процессы, что-то изменить конкретно, а не так, как мы только говорим об этом очень много, а практически.

Альтернативні джерела енергії, якість харчових продуктів, використання хімічних добрив. Теми для розмови з викладачами обирають самі учасники семінару. За словами організаторів, занняття намагались не переобтяжувати теорією. Тому для журналістів запланували більше зустрічей з представниками екологічних організацій та практичні заняття.

Лідія Ранет, координатор проекту

Ребята будут тренироваться делать интервью, какие-то сообщения, на второй неделе подготовят 2 радиожурнала на экологическую тему, каждый по 30 минут. Там будет и музыка – для разнообразия, и будут затронуты разные темы, касающиеся Харькова и Украины затронуты.

Семінар триватиме до двадцять сьомого травня. По закінченні усі учасники отримають сертифікати.

Анастасія Горєлкіна.