Пенітенціарна служба визначала найкращу команду з футболу

Коли грають в футбол – на погони та на посаду не дивляться. Напередодні визначали найсильнішу футбольну команду серед працівників пенітенціарної служби. Працівники служби виконання покарань футбольні перегони присвятили 20-річчю Незалежності України.

 

Хто найсильніший у футболі. На роботі працівники пенітенціарної служби свої емоції ховають, кажуть, робота дуже серйозна і потребує уваги. Проте, зінаються вони, гра в футбол для них це не тільки гра мільйонів, а й можливість морально розрядитися.

Дмитро Кривонос, працівник виправної колонії №18

В данный момент мы спортсмены, мы не смотрим на погоны, на должности, смотрим исключительно на бойцовские качества. Вот сейчас еле стою. Левая нога вообще практически не действует.

Другий рік поспіль перемогу отримали працівники виправної колонії номер вісімнадцять, що на Холодній Горі. Друге – робітники слідчого ізолятору. Змагаються не тільки між собою, у футбольному поєдинку зустрічаються і з командами ув’язнених, розповів працівник СІЗО Володимир Обрізан. Чоловік каже, грати проти них важко, серед відбуваючих покарання чимало талантів.

Володимир Обрізан, працівник СІЗО

У них тоже есть, как бы, таланты, ну просто что их жизнь немного раступила, а так как люди, как игроки они абсолютно хорошие.

Емоції в прямому сенсі вирували, ніхто не жалкував ані своїх ані чужих ніг, тому не обійшлося, кажуть гравці, і без допомоги медиків. Проте після матчу ніяких бійок чи заворушень, тільки тихий розпач переможених і радість чемпіонів. Битися, каже заступник начальника управління по роботі із особовим складом Костянтин Свердлін, було за що: на переможців очікував не тільки кубок і відчуття власної гідності, а й грошова премія.

Костянтин Свердлін, начальник управління по роботі з особовим складом

Сегодня уже приурочили к 20-й годовщине Независимости Украины, ну и так вот каждый год примерно в августе мы проводим такие турниры.

Чемпіонат провели на території Курязької колонії. Ця колонія, каже її начальник, єдина в області, що має футбольне поле із штучним покриттям. На цьому полі у вільний час вихованці Курязької колонії грають у футбол.

 

Вадим Шевякін