Пасажири на рейках – князь Володимир поїхав порожнім

“Князь Володимир” сьогодні вирушить  в останній рейс до Росії. Комфортабельний електропотяг пасажири з української сторони зустріли сидячим пікетом. Причина – дорогі квитки.

Сидячий протест на рейках почався зранку. Люди перекрили рух потягів на знак протесту проти скасування дешевих електричок до Бєлгорода, в яких проїзд коштував 20 грн.  Замість старої електрички, на перон  подали інший електропоїзд – підвищеної комфортності, де квиток коштує  67 грн.

Галина Тимонова,пенсіонерка

Даже если они и сбавят с Харькова стоимость билета, то  в России  билет очень дорого стоит. Самый плохой класс стоит 260 рублей.

Близько 9-ї  ранку до  чергової частини Ленінського райвідділу надійшло повідомлення-півсотні людей  перекрили залізничну колію на Північному терміналі, блокувавши рух електропоїзду до Бєлгороду.

Денис Чехунов, Харківський міжрайонний транспортний прокурор

В ходе проведения проверки было установлено, что данные граждане возмущены, скажем так, действиями российской перевозочной компании, которая, в свою очередь, в одностороннем порядке разорвала договор и отменила движение электропоездов от станции Белгород до станции Харьков.

За даним фактом проводиться перевірка. У разі наявності складу злочину в діях громадян, порушать  кримінальну справу.Діючим кримінальним Кодексом передбачено покарання за порушення нормального  функціонування транспорту. Тож, довелось шукати конструктивного виходу -четверо активістів ініціативної групи разом із начальником міліції УкрЗалізниці Андрієм Мельниченкм вирушили до Російського консульства . Адже повернення дешевих єлектропотягів залежить виключно від російської сторони. Крім того, на адресу керівництваросійської залізниці  направили  телеграму з повідомленням про припинення курсування потягів підвищеної комфортності через невдоволення громадян

Світлана Слободян