Овації для Жана-Поля Бельмондо

Жан-Поль Бельмондо у Харкові вперше. Він – почесний гість кінофестивалю короткометражок “Харківський бузок”. Супергерою французького кіно зараз за сімдесят. Його спогади – частина історії світового кінематографу. На додачу – шарм, що не одне покоління жінок зводив з розуму.

 

У великій залі ХАТОБу – Жан-Поль Бельмондо. За його плечима – майже сотня ролей. Харків’яни відомого на весь світ француза розпитували про непересічні факти зйомок та про жінок, яких у житті актора не бракувало. Учасники творчої зустрічі кажуть, феномен Бельмондо у тому, що він у різних амплуа почувається органічно. Він і серйозний драматичний актор, і майстер комедійного жанру, і каскадер.

Андрій, харків’янин

Прыгать тогда, когда поезд проходит под потолком. Это великий актер, который сам делал все эти трюки. Даже нет слов!

Послугами профі-каскадерів не користувався, розповідає Жан-Поль Бельмондо. В нагоді стали здоровий авантюризм та міцне здоров’я. Cтрибнути з третього поверху або проїхатися на даху поїзда – жодних проблем.

Жан-Поль Бельмондо, актор(Франція)

Машиніст поїзда в перерві між зйомками підійшов до мене і сказав: “Я дивився, що ви зробили. Я б навіть за сто тисяч на таке не наважився б “. На що я відповів: “Я би теж!”

У великій залі ХАТОБу переважно жінки. Визнають – Бельмондо красунчиком у класичному розумінні не назвеш. Натомість, фірмові посмішка, погляд та амплуа сміливого романтика на додачу робили свою справу.

Інеса Шептун, харків’янка

Это то, что мы впервые увидели совершенно раскованное, светлое, не смотря на его роли, он действительно поражал. У нас много конечно хороших актеров, например, люблю Смоктуновского, но это было совершенно другое.

Зараз Бельмондо під вісімдесят. А поряд з ним, як і раніше, красиві жінки . З тридцятип”ятирічною бізнесвумен Барбарою він познайомився три роки тому. В одному із французських кафе зустрілись поглядами. Відтоді вони разом.

 

Юлія Ляхова